אלכס פטרשק

מלמד ומלווה בעלי עסקים לעבוד פחות

ולהרוויח יותר

מי מאיתנו לא חולם להצליח בעסק?
ברור שכולם, הליווי העיסקי הוא האמצעי שלי לעזור וללמד את כל אותם בעלי עסקים שרוצים לשפר הישגים ולהגשים חלומות.

נעים מאוד שמי אלכס פטרשק מאמן עיסקי בכיר ב-20 שנה האחרונות אני מאמן ומוביל בעלי עסקים וחברות להצלחות מדהימות.

בעברי הייתי מנכ"ל חברה לסדנאות תקשורת בינאישיות ואימון עיסקי ואישי במשך כ-12 שנים, מה שנתן לי הזכות ובעיקר ההזדמנות ללוות ולאמן אלפי אנשים, בין אם בסדנאות או בארגונים וכמובן בליווי אישי.

לפני כן הייתי בתפקידי ניהול בכירים בארץ ובארה״ב וצברתי ניסיון, ידע, תובנות והבנות שעזרו לי לפתח מתודות למידה ואימון ייחודיות ויעילות במיוחד.

אני מאמין שכל אחד ואחת יכול וצריך להצליח בעסק שלו, השאלה היא איך? ולמה מרבית העסקים עסוקים בשאלה כיצד לשרוד?

אז יש לי חדשות טובות , בתוכניות הליווי שלי תקבלו מענה משמעותי כיצד ליצור ולשפר את תוצאות העסק בעזרת כלים וגישות פרקטיות וקלות ליישום בפרק
זמן קצר.

90% מהעסקים שאימנתי ועדיין מאמן יצרו פריצת דרך משמעותית שיפרו הרווחים, התייעלו ובעיקר שידרגו את איכות חייהם בכל הפרמטרים.

מספרים עלי

שרה חביב עו״ד פלילי ( שופטת בדימוס)
קרא עוד
״אלכס הוא מאמן בעל יושרה, נטול פשרות ומחויב להצלחת הלקוח. אלכס יודע לזהות חולשות, מציב מראה מדויקת, ומעניק כלים אפקטיביים ליצירת שינוי- הן שינוי תודעתי והן שינוי חומרי. הדרך להצלחה לא חייבת להיות רצופה בקשיים ודילמות. אפשר להצליח בכיף. ממליצה בחום וללא הסתייגויות.״
ארז גורפינקל לבלוט בשלוש שניות
קרא עוד
"אלכס - האיש והאגדה! אתה מאמן בחסד עליון, קשוב ומניע ובעיקר מוכיח שאתה מעל לכל פשוט בן אדם שרוצה לעזור. זה ניכר בגישה ובדוגמא שאתה נותן לפיתוח מצויינות ועל כך קבל שאפו גדול! נכחתי בכמה סדנאות שלך ואני מצהיר כאן קבל עם ועדה בפה מלא: רוצו לאחת הסדנאות של אלכס וניר! זה יעשה לכם שינוי אמיתי בתפיסה העצמית והיכולת שלכם! שמח להיות חלק מהיישום של גישת המצויינות והפשטות. אלכס המון המון תודה :)"
טל ליפשין
קרא עוד
"זה הרבה מעבר לעוד הרצאה. אלכס גורם להסתכל בלבן של העיניים לכל בעל עסק בדרכו המיוחדת, ולהבין מה עוצר בעלי עסקים להרגיש שלמרות שיש להם תשוקה רבה למה שהם עושים, זה לא תמיד מקבל ביטוי בשורה התחתונה וזה ההכנסות! זו הפעם השניה שאני שומע את ההרצאה שלו וגם הייתי בסדנה ואני ממליץ בחום רב למי שלא רוצה להיות בסטטיקה של אלו שסוגרים את העסקים שלהם בתסכול רב. תודה !!!"
טובה ראובני תכנון ועיצוב פנים
קרא עוד
"תודה אלכס הרצאה שפותחת את המחשבה ומניעה את גלגלי התודעה. מומלצת לכל בעלת או בעל עסק שמעוניינים לצאת מאזור הנוחות ולהקפיץ את העסק קדימה."
עו"ד מודי דויטש
קרא עוד
"אני רוצה לשבח ולהודות על הרצאה מרתקת. גם כשמדובר על נושאים שעל פניו מוכרים וידועים לרובנו, בא אלכס, וטרף את קלפים. הדברים התיישבו בדיוק במקום הנכון, כדי להניע לפעולה. תודה על האנרגיה, ועל התוכן המדויק. עכשיו, כל שנותר, זה ליישם."
גבע גזית - מומחה בהכשרת סוחרים בשוק ההון
קרא עוד
"לכל מי שרוצה לשדרג את הפעילות העסקית שלו ולהתחיל לחשוב איש עסקים מקצוען, שייפגש עם אלכס. היי אלכס, כל מי שמבקש להזניק את העסק שלו קדימה אלכס הוא האיש הנכון. אין ספק שאתה אחד המנטורים המובילים להעצמה וניהול עסקי. הייתי בסדנה שלך ושמעתי אותך במספר הזדמנויות מרצה, כל מילה מגיעה מתוך ניסיון אישי של ניהול והצלחה ולא מתאוריות. תודה על כל מה שאתה נותן, ממליץ לכולם להיות איתך בקשר. בברכה, גבע גזית"
טליה אנגל אסטרטגיה וייעוץ עסקי
קרא עוד
"נהניתי מאוד להקשיב להרצאה של אלכס. מאוד מתמרץ ומניע לפעולה! ממליצה מאוד לכל בעל עסק או מנהל שרוצה לפרוץ קדימה!"
דפנה זאק משרד עורכי דין
קרא עוד
"הרצאתו של אלכס פטרשק היתה מעניינת קולחת מאירת עיניים ממוקדת ועניינית. תוך כדי ההרצאה הבנתי בצורה ברורה דפוסי פעולה לא רק עיסקיים אלא אישיים הקיימים אצלי ואיך להתחיל לשנותם תודה לך אלכס פטרשק אשמח להמשיך וללמוד ממך ולהשתלב בכל אימון סדנא וליווי שאתה מציע בהערכה רבה על סף ההערצה"
נעמי זלצינגר
קרא עוד
"אלכס העביר הרצאה מרתק, מרגשת ומועילה מאוד. דיבר על דברים שגל בעל/ת עסק חווה. היו שם תובנות נפלאות משולבות בשירים שהקפיצו את הערב בנוסף. רהוט מקצועי אמיתי אינטלגנטי ביותר. מומלץ ביותר. תודה!!!"
הדס שטרן גולדשטיין סטודיו dasdas
קרא עוד
"וואו איזו הרצאה מעולה. הייתי בהרבה הרצאות לאחרונה - אבל שלך היתה מרתקת, מעניינת, נכונה ושזורה באלמנטים מפתיעים. שאפו ענק!"
שי קאופמן
קרא עוד
"הרצאה עם הרבה תוכן וכלים. אלכס מעביר באסרטיביות ונעימות את המסרים שלו, עם דוגמאות פרקטיות ועם הרבה כריזמה. המסרים חדים ופשוטים ערב מעצים שני המרצים עם הרבה ידע שהעניקו אותו באהבה רבה שילוב טוב בין 2 המרצים דיונים מעניינים ומאתגרים"
ניר מקובסקי מלווה עסקים מנחה סדנאות קפיצה לגובה
קרא עוד
"לא די בכישרון כדי להשיג הצלחה עיסקית . הרצאותיו של אלכס רצופות תובנות פרקטיות ופשוטות ליישום מיידי"
הקודם
הבא

@ כל הזכויות שמורות לאלכס פטרשק