דניה דבסטני

טיפול רגשי בילדים, נוער, מבוגרים והדרכת הורים

שמי דניה, אני אמא לארבעה מתבגרים, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בילדים ונוער. בעלת נסיון של שנים רבות בטיפול רגשי בנוער ובמבוגרים, כולל הדרכת הורים.

האני מאמין שלי:
כל מטופל הוא עולם ומלואו עבורי, כאשר הצלחה מבחינתי היא לראות אנשים לוקחים את חייהם בידיים ועושים שינוי משמעותי.

הטיפול הרגשי מהווה מסע משותף של המטופל ושלי. הטיפול מתקיים בגובה העיניים, מלווה באמפתיה, אכפתיות ודאגה, תוך יצירת מרחב בטוח ומוגן, בניית אמון ואווירה נעימה עבור המטופל.

מטרת הטיפול הינה לחקור יחד את נסיבות הקשיים, להכיר את הדפוסים ההתנהגותיים שהתקבעו בילדות, לזהות את כוחות המטופל וליצור שינוי והטבה במצבו הרגשי והנפשי למען חיים בריאים ומיטיבים יותר.

שיטת טיפול:
שיטת הטיפול בה אני עובדת היא השיטה הפסיכודינמית. שיטה זו העוסקת בנפש האדם, מאפשרת לחקור ולהבין לעומק את הקונפליקטים הפנימיים של המטופל, הן במודע והן בלא מודע, ומסייעת להתמודד טוב יותר עם קשיים רגשיים שונים. עם הבנת מקור הקושי הרגשי, נוכל לעבוד יחד על שינוי אותם הדפוסים.

טיפול – עבור מי?
הטיפול נועד לאדם המתמודד עם טראומה, חרדה, דכאון, תחושת חוסר סיפוק, קשיים בזוגיות, התפרצויות זעם, דימוי ובטחון עצמי נמוך, קשיים חברתיים, הפרעות נפשיות שונות, התמודדות עם משברים כגון: גירושין ואבל וקשיים רגשיים נוספים.

הצעד הראשון:
רובנו מתקשים עם ההחלטה של פניה לעזרה כי זה עשוי להביך ולהבהיל. יחד עם זאת, ההחלטה הזו היא המפתח לשינוי. לכן, אני פה בשבילכם.  

ממליצים עלי

ר. מנתניה
קרא עוד
"תודה לך על ההקשבה והאכפתיות. עזרת לי להתרומם כשלא חשבתי שכבר אוכל לצאת מהמצב הקשה שהייתי בו".
ב. מכפר יונה
קרא עוד
"תודה שעזרת לבת שלי להתגבר על הפחדים שלה. בזכותך הבטחון העצמי שלה עלה והיא למדה ליצור לעצמה חברויות".
ד. מאבן יהודה
קרא עוד
“דניה, היה לי את הזכות שתטפלי בי ותעזרי לי. תמיד נתת 100% מעצמך במקצועיות רבה. לא יכולתי להיות איפה שאני היום בלעדייך".
י. מנתניה
קרא עוד
״ דניה, תודה על מי שאת, על הלב הענק שלך, על האנושיות והאכפתיות שלך".
מ. מתל מונד
קרא עוד
"אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור לבת שלי, על כך שראית אותה כשאף אחד אחר לא ראה, על האנושיות שבך שלא מובנת מאליה".
ג. מקדימה
קרא עוד
"תודה שעזרת לי להתרומם אחרי הגירושים הקשים שעברתי. בתור גבר היה לי קשה מאוד ללכת לטיפול, אבל במפגש איתך הרגשתי כל כך בנוח, ללא שיפוטיות וביקורת מצידך, וזה הקל עליי מאוד להיפתח".
ג. מנתניה
קרא עוד
"רוצה להודות לך על הטיפול היוצא דופן. הדרכת ההורים שעברנו אצלך עזרה לנו להבין טוב יותר איך להגיב ולהתמודד עם הילדים שלנו".
ת. מנתניה
קרא עוד
"דניה, תודה על הטיפול בבן שלנו. מנער כעסן, סגור ועצבני, הוא הפך לנער שאפשר לתקשר איתו, למד להגיב אחרת, ואנחנו כהורים מרגישים שקיבלנו את הבן שלנו חזרה".
הקודם
הבא

@ כל הזכויות שמורות לדניה דבסטני